1986 yılında Çiğli’de doğdum. Çiğli’de büyüdüm… Çiğli’de öğrendim…

1986 yılında Çiğli’de doğdum. Çiğli’de büyüdüm… Çiğli’de öğrendim…

Bir çoğunuzun gibi, ben de çocukluk hikayelerimi Çiğli’nin sokaklarında yazdım. Yüreğim, tıpkı sizler gibi, dün olduğu gibi bugün de köklerimi saldığım Çiğli’de ve Çiğli için atıyor. 

Eğitim hayatımın büyük bölümü Çiğli’de geçti. İlkokul, ortaokul ve liseyi burada bitirdim. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü mezunuyum.

Gençliğimin ilk yıllarından başlayarak, özgürlük, eşitlik ve adalete dayanan bir siyaset anlayışım oldu. Duvarlarına ‘Bu düzen değişecek!’ yazdığım ilçem için bitmek bilmeyen hayaller kurdum. Cumhuriyet’in tek güvencesi, halkın partisi CHP’nin ideallerinden hiç sapmadan bugünlere geldim. Emeğin ve örgütlü gücün her engeli aşabileceğine olan inancımı hiç kaybetmedim. Ve bunu, sizlerden öğrendim…

Bir çoğunuzun gibi, ben de çocukluk hikayelerimi Çiğli’nin sokaklarında yazdım.Bir çoğunuzun gibi, ben de çocukluk hikayelerimi Çiğli’nin sokaklarında yazdım.

Çalıştım, çabaladım, başardım…

Meslek ve bürokrasi hayatımda; 3 temel ilkem oldu. “Doğru hedef koymak, ortak çıkarı gözetmek ve çok çalışmak.” Aile şirketimizdeki meslek yolculuğuma, 2012 yılı itibariyle İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde devam ettim. 2019’da 30 ilçeden sorumlu Dereler Bakım ve Körfez Tarama Şube Müdürlüğü; 2 yıl sonra da metropol ilçelerden sorumlu Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı görevlerinde bulundum.

Tüm bu görevlerim süresince; İzmir’in dört bir yanında olduğu gibi; ilçemde de derelere, yollara, kaldırımlara, alt yapıya dokundum. Daha yaşanabilir bir kent için; köklü çözümler yaratırken, kalıcı ve başarılı projeler yürütürken belediyenin ve halkın yararını gözettim.

Meslek ve bürokrasi hayatımda; 3 temel ilkem oldu. “Doğru hedef koymak, ortak çıkarı gözetmek ve çok çalışmak.

Hazırım, kararlıyım, başaracağım…

Bugün; sahip olduğum bilgi ve deneyimi aktararak yepyeni bir Çiğli’yi sizlerle birlikte inşa etmeye hazırım. Hepinizin iç sesini duyuyorum. Derdinizi, tasanızı; ilçemizin tüm ihtiyaçlarını biliyorum. Ve Çiğli’nin kaderini değiştirmekte kararlıyım.

Ama, sizsiz olmaz…

Yeter ki güç verin, yeter ki elimi tutun…